Támogatók

Bitel

Tisztelt Támogatónk, jövőbeli Támogatónk!

Az Óbudai Egyetem Kandó Kálmán Villamosmérnöki Kar Műszertechnikai és Automatizálási Intézet munkáját az elmúlt években számos kisebb, nagyobb cég/szervezet támogatta, és járult hozzá sikereinkhez. Az együttműködéseknek is köszönhetően sikerült megőriznünk az itt folyó oktatás és kutatás hagyományosan magas színvonalát.

Támogatóinknak ezúton is köszönetet mondunk mindezért!

Fontos számunkra, hogy rendelkezésre álljanak azok a feltételek, melyek a tőlünk megszokott, a magyar ipar számára kiemelkedően fontos, magas színvonalú képzés folyamatos fejlesztéséhez, megvalósításához szükségesek. Az együttműködéseknek és a támogatásoknak köszönhetően megőrizhetjük egyetemünk versenyelőnyének számító gyakorlati képzések, ennek keretében a laboratóriumok eszközállományának folyamatos fejlesztését, tananyagaink és tudásbázisunk modernizálását, oktatóink tudományos tevékenységének támogatását. Ebben a helyzetben Önhöz, mint stratégiai partnerünkhöz fordulunk segítségért!

A legkülönfélébb területeken képzelhető el az Önök támogatása:

• Oktatási ajánlatunk alapján aktív együttműködés a kooperatív- és szakmérnök
  • képzés, valamint a tanfolyami képzés területén.
  • Eszközök és oktatási anyagok átadásával a laboratóriumi eszközállomány és elméleti anyagbázis fejlesztése.
  • Személyes részvétel az oktatás folyamatában, óraadói tevékenység, záróvizsga
  • részvétel és záró dolgozat témák kiírása.
  • Konferenciákon, egyéb rendezvényeken való részvétel és azok támogatása.
  • Egyes szakmai laboratóriumok „örökbefogadása”, mely során vállalják e helyiségek felújítását, fejlesztését.
  • Financiális, szponzori támogatás nyújtása.

Kérjük Önöket, hogy támogassák az Intézetet a tradicionálisan magas színvonalú „kandós” képzés megőrzésében. Amennyiben nyitott az együttműködésre, egy személyes találkozás keretében részletesen bemutatnánk azokat a lehetőségeket, amelyekkel intézményünket segíthetné. Legyen Ön is aktív tagja az Óbudai Egyetem támogatóinak!

Támogatásában és együttműködésében bízva,

Intézeti vezetés